SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Buty

( ilość produktów: 24 )

Wybierając damskie buty trailowe przede wszystkim powinnaś właściwie dopasować je do otoczenia w którym będziesz biegała. Jest to istotne ze względu na charakter tego sportu — teren górski, czy nierównomiernebłotniste podłoże. Duże znaczenie ma amortyzacja, która może dać Ci poczucie komfortu oraz wspierać pochłanianie wstrząsów i ułatwiać pokonywanie kilometrów po zróżnicowanej nawierzchni.

Cholewka w damskich butach do trailu może być zrobiona ze wzmocnionej siateczki lub w inny sposób zabudowana, tak aby jak najlepiej chronić stopę. Materiał musi być przewiewny i szybkoschnący. Dodatkowo konstrukcję buta mogą wzmacniać stabilizujące nadruki 3D. Niektóre modele pozwalają też na łatwe montowanie dedykowanych stuptutów. Wybierając damskie buty trailowe przede wszystkim powinnaś właściwie dopasować je do otoczenia w którym będziesz biegała.

Sklep dla biegaczy trucht.com oferuje najlepsze buty do trailu marek Altra, Asics, Dynafit, HokaBrooks. Sprawdź też ubrania do trailu i wybierz, które będą najlepsze dla Ciebie.

pixel