SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Okulary

( ilość produktów: 22 )

Okulary do trailu muszą być wygodne i lekkie. Przy ich projektowaniu zwraca się uwagę przede wszystkim na ergonomię. Aerodynamiczny kształt jest nie tylko stylowy, ale dobrze przystosowany do charakteru sportów biegowych. Oprawki zostały pozbawione ostrych krawędzi, tak aby w razie wypadku, trenujący nie zrobił sobie krzywdy. Rama okularów jest  dobrze dopasowana do kształtu głowy. Regulowane noski i zauszniki są dodatkowym udogodnieniem.

Otwory wentylacyjne zapewniają okularom trailowym odpowiednią cyrkulację powietrza i zapobiegają parowaniu. Szerokie soczewki redukują łzawienie oczu, a także sprawiają, że pole widzenia biegacza jest właściwie nieograniczone. Okulary trailowe dzięki dodatkowym wkładkom umożliwiają korekcję wzroku a szkła fotochromatyczne same dostosowują stopień przyciemnienia soczewek tak aby zachować jak najlepszą widoczność.

Ochrona optyczna i komfort użytkowania to podstawa. Możliwość wymiany soczewek to dodatkowe udogodnienie służące jak najlepszemu dopasowaniu produktu do potrzeb użytkownika. Sklep dla biegaczy trucht.com oferuje profesjonalne okulary Rudy Project. Zobacz dostępne modele i zdecyduj, który z nich będzie najlepiej odpowiadał Twoim indywidualnym potrzebom!

pixel