SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Buty

( ilość produktów: 35 )

Wybierając męskie buty trailowe przede wszystkim powinieneś właściwie dopasować je do otoczenia w którym będziesz biegał. Jest to istotne ze względu na charakter tego sportu — teren górski, czy nierównomierne,  błotniste podłoże.

Duże znaczenie ma amortyzacja, która może dać Ci poczucie komfortu oraz wspierać pochłanianie wstrząsów i ułatwiać pokonywanie kilometrów po zróżnicowanej nawierzchni. Ważne, żeby podeszwa była odporna na ścieranie i miała odpowiednio przystosowany do podłoża bieżnik. Dobra trakcja w trudnym terenie to podstawa. Cholewka w męskich butach do trailu może być zrobiona ze wzmocnionej siateczki lub w inny sposób zabudowana, tak aby jak najlepiej chronić stopę. Materiał musi być przewiewny i szybkoschnący. Dodatkowo konstrukcję buta mogą wzmacniać stabilizujące nadruki 3D.Niektóre modele pozwalają też na łatwe montowanie dedykowanych stuptutów. Wybierając męskie buty trailowe przede wszystkim powinieneś właściwie dopasować je do otoczenia w którym będziesz biegał.

Sklep dla biegaczy trucht.com oferuje najlepsze buty do trailu marek Altra, Asics, Dynafit, Inov-8, Hoka,  Saucony, Brooks, On Running. Sprawdź też, które ubrania do trailu będą najlepsze dla Ciebie. 

pixel