SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Bluzy

( ilość produktów: 9 )

Bieganie to nie tylko sport, ale także styl życia. Sklep dla biegaczy trucht.com oferuje specjalistyczną odzież zaprojektowaną zarówno z myślą o komforcie osoby trenującej, jak i o jej modnym wyglądzie.

Damskie bluzy biegowe różnią się od zwykłych. Są uszyte z oddychającego materiału i dopasowane do budowy ciała. Ze względu na różnorodne warunki atmosferyczne, które mogą panować na zewnątrz ważne, żeby zapewniały odpowiedni komfort termiczny. Lekka, bezszwowa konstrukcja minimalizuje ryzyko podrażnień skóry oraz zapewnia swobodę ruchu podczas biegu.

Bluzy do biegania powinny również sprawnie odprowadzać wilgoć, żeby uchronić organizm przed wychłodzeniem. Odpowiednia termoregulacja jest bardzo ważna podczas treningów. Dodatkowym walorem są kieszenie, pozwalające na schowanie przydatnych podczas treningów akcesoriów, jak flaski czy żele energetyczne.

W naszym sklepie znajdziesz damskie bluzy do biegania (a wśród nich również ocieplaną kamizelkę biegową) firm Dynafit, Brubeck i Asics. Sprawdź szczegóły dotyczące cen, materiałów i kolorów na naszej stronie.

pixel