SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Masaż i regeneracja

( ilość produktów: 45 )

Odpoczynek i regeneracja mięśni po treningu biegowym są równie ważne, co sama aktywność. Najlepszy dla zmęczonego ciała biegacza jest aktywny odpoczynek z wykorzystaniem akcesoriów dostępnych w ofercie sklepu Trucht.com.

Rollery to gładkie lub karbowane piankowe wałki oraz pojedyncze i podwójne kulki, które służą do wykonywania automasażu. Pojedyncza piłka do masażu będzie służyła do rozbijania napięcia mięśni ud, łydek i klatki piersiowej. Dwie kulki połączone ze sobą, świetnie się nadadzą do masażu kręgosłupa. Wałki sprawdzą się do rolowania pleców i rozbijania napięcia dużych grup mięśni.

Kinesio taping to specjalne taśmy przyklejane do skóry w okolicach wybranych mięśni i stawów. Stosuje się je we wspieraniu terapii kontuzji, w celu łagodzenia bólu, pobudzania krążenia, kontroli obrzęku i krwiaków. Taśmy do tapingu dostępne w ofercie sklepu Trucht.com są wodoodporne i oddychające. Taśmy wykonane bez użycia lateksu nie powodują podrażnień i długo utrzymują właściwości terapeutyczne. Wybierz taśmy dla profesjonalistów i zaszalej z ulubionym kolorem.

Masażery elektryczne pozwalają na wykonanie automasażu za pomocą dostarczonych w zestawie głowic. Celem korzystania z masażerów jest przyspieszenie regeneracji mięśni. Ich przenośny rozmiar i regulowana intensywność wibracji powodują, że sprawdzają się zarówno w domowym użyciu, jak i w siłowniach oraz gabinetach profesjonalistów.

Nogawki regeneracyjne marki Normatec dostępne w ofercie sklepu dla biegaczy Truch.com służą do wykonywania kompresjoterapii nóg za pomocą sprężonego powietrza. Działanie takiego urządzenia pomaga w regeneracji mięśni po dużym wysiłku oraz poprawia krążenie i mobilizuje płyny w opuchniętych nogach. Ich stosowanie doceniają profesjonalni sportowcy oraz osoby cierpiące na schorzenia dotyczące układu krążenia, mięśni i stawów.

Taśmy do ćwiczeń wzbogacają sesje treningowe. Taśmy oporowe o różnej elastyczności służą do oporowania mięśni. Ćwiczenie z ich wykorzystaniem działa wzmacniająco, stabilizująco i mobilizująco na stawy i mięśnie. Taśmy do ćwiczeń wykonane są z przyjaznego dla ciała materiału i zapewniają komfort użytkowania bez uczucia ciągnięcia czy obcierania skóry.

Sklep dla biegaczy Trucht.com posiada w swojej ofercie produkty marek dla profesjonalistów takich, jak Blackroll, Pino, Hyperice i Normatec. Wybierz swoje wsparcie dla regeneracji po treningu. 

pixel