SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Masażery elektryczne

( ilość produktów: 4 )

Masażery elektryczne służą do wykonywania cichego i komfortowego a przy tym wydajnego automasażu. Ich dużą zaletą jest możliwość regulowania prędkości i mocy nacisku. Przenośmy rozmiar sprawia, że wykorzystywane są zarówno w domach, jak i w profesjonalnych gabinetach fizjoterapeutycznych, czy klubach sportowych.

W zależności od tego, jak zaawansowany model wybierzesz, dostępna jest większa liczba przystawek i szerszy zakres regulacji wibracji. Głowice masażera mają różne kształty - np.  poduszka, kula, pocisk, widełki, czy płaska powierzchnia masująca - dostosowane do poszczególnych grup mięśni i celu masażu. Bezszczotkowy silnik jest gwarancją cichej pracy, a wydajna bateria jest bardzo praktyczna szczególnie w czasie wyjazdowych treningów i zawodów. Wygodny wskaźnik naładowania baterii poinformuje Cię, kiedy ponownie należy podłączyć masażer do ładowarki.

Masażery elektryczne są bardzo proste w użyciu i nie wymagają zaawansowanej wiedzy. Sterowanie nimi jest bardzo intuicyjne. Przeznaczone są zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów.

Sklep dla biegaczy Trucht.com posiada w swojej ofercie produkty niezawodnej marki Hyperice Hypervolt. Zapoznaj się z nimi i wybierz masażer najlepszy dla siebie!

pixel