SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Czapki, daszki i opaski

( ilość produktów: 68 )

Starty w zawodach są o tyle specyficzne, że nie za bardzo można się zatrzymywać podczas biegu, dlatego gadżety przeznaczone dla osób, które uprawiają sport wyczynowo muszą być szczególnie komfortowe i funkcjonalne

Nakrycia głowy, które mogą być użyteczne podczas startów to daszki, czapki z daszkiem i opaski. Wszystkie te produkty mają służyć przede wszystkim ochronie przed  spływającym potem, wiatrem i słońcem. Ich dodatkową funkcją jest podtrzymywanie włosów podczas biegu. Ważne, żeby były one lekkie i dobrze dopasowane do głowy (mogą mieć na przykład z tyłu specjalny pasek służący do regulacji). Oddychająca tkanina umożliwia prawidłową termoregulację, a bezszwowa konstrukcja niektórych nakryć głowy przeznaczonych do trailu skutecznie zapobiega podrażnieniom, inne zaś mogą być noszone pod kaskiem, co poszerza ich zastosowanie. Jeśli planujesz biegać po zmroku, zastanów się nad zakupem czapki wykończonej odblaskowymi elementami.

Sklep dla biegaczy trucht.com ma w swojej ofercie wiele modeli nakryć głowy, które sprawdzą się podczas biegów. Współpracujemy z markami dla profesjonalistów Buff, Ciele, Compressport, Asics i Dynafit. Sprawdź nasz asortyment!

pixel