SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Pasy biegowe

( ilość produktów: 25 )

Pas biegowy pełni funkcję dodatkowej przestrzeni do schowania bidonu lub flaska, kluczy, dokumentów, telefonu. Może być pomocny przy biegach przełajowych, jak i przy startach w maratonach ulicznych. Pas biegowy to wygodne rozwiązanie które, nie krępuje ruchów podczas aktywności.

Pas do biegania jest alternatywą dla plecaka, jeżeli jesteśmy pewni warunków atmosferycznych i dodatkowe miejsce na odzież jest nam zbędne, zabieramy ze sobą telefon, bidon lub elastyczny flask i biegniemy przed siebie. Konstrukcja pasów biegowych jest lekka przewiewna i przemyślana pod kątem pakowności i rozmieszczenia poszczególnych przegród.

Pas biegowy startowy lub po prostu pas startowy to odchudzona wersja standardowego pasa. Jak sama nazwa wskazuje jest on przydatny przy startach, posiada tylko to, co niezbędne, uchwyty na żele i miejsce na numer startowy, telefon podczas startów dla większości jest zbędny, a punkty z wodą podczas biegów są rozmieszczone tak, abyś nie musiał jej zabierać ze sobą. Jeżeli startujesz w maratonie, półmaratonie lub triathlonie jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

TRUCHT oferuje pasy biegowe i startowe oraz wymienne flaski i bidony.

pixel