SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Klapki regeneracyjne

( ilość produktów: 7 )

Męskie klapki regeneracyjne odciążają stopy, stawy i mięśnie po wysiłku. To lekkie obuwie wykonuje się ze specjalnej miękkiej pianki, która świetnie amortyzuje wstrząsy. Niezależnie od kształtu zapewnia ono swobodny przepływ powietrza i pomaga redukować bóle.

Klapki do noszenia po treningu projektuje się z uwzględnieniem biomechaniki stopy, co umożliwia jej naturalne przetaczanie i automasaż. Materiały, z których wykonuje się męskie klapki sportowe, nie powodują otarć i są antybakteryjne. Dzięki temu, że mają właściwości wodoodporne i nie wchłaniają wilgoci, można je potraktować także jako obuwie na basen.

 

Istnieją różne modele męskich butów regeneracyjnych. Mogą to być japonki, klasyczne klapki wsuwane lub zapinane na rzep. Ewentualne perforacje dodatkowo wzmacniają przepływ powietrza, a solidna podeszwa wspomaga absorpcję wstrząsów.

Klapki regeneracyjne można też potraktować w sezonie letnim jako wygodne obuwie na co dzień. Sklep dla biegaczy trucht.com oferuje najwyższej jakości produkty firm Oofos i Hoka. Zajrzyj i wybierz coś dla siebie!

pixel