SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Kurtki

( ilość produktów: 7 )

Damskie kurtki do biegania projektowane są przede wszystkim z uwzględnieniem szczególnych potrzeb kobiet aktywnych. Są to kurtki docieplające, mają właściwości wodoodporne i wiatroodporne. Ze względu na duże tempo biegu ważne, żeby gwarantowały one odpowiednią termoregulację. W tym celu wyposaża się je w specjalne perforowane strefy lub otwory wentylacyjne. Dodatkowo oddychający materiał sprawia, że damskie kurtki biegowe zapewniają optymalny komfort cieplny, zapobiegając przegrzaniu i wychłodzeniu organizmu.

W zależności od pogody kurtka powinna mieć odpowiednią impregnację, ale wciąż zapewniać pełną swobodę ruchu. Kieszenie umożliwiają schowanie przydatnych akcesoriów, jak flaski czy żele energetyczne. Większość kurtek biegowych są dodatkowo wzbogacone o odblaskowe elementy, które zapewniają doskonałą widoczność po zmroku. Dodatkowo kurtka biegowa powinna być lekka i kompresować się do małego rozmiaru (np. do kaptura). Niektóre modele umożliwiają także powiększenie powierzchni pleców i schowanie plecaka pod spodem.

 

Sklep dla biegaczy trucht.com oferuje szeroki asortyment damskich kurtek biegowych. W naszej ofercie znajdują się produkty Brooks. Sprawdź sama, które modele najbardziej Ci się spodobają! Styl, cena, dodatkowe walory — to wszystko ma znaczenie, ale najważniejsze jest to, żeby kurtka do biegania była dobrze dopasowana pod względem ciepła i oczekiwań z jej nieprzemakalnością i przepuszczalnością wiatru.

pixel