SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Chusty / Kominy

( ilość produktów: 19 )

Chusty do biegania chronią szyję i głowę trenującego przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Mogą być one przeznaczone zarówno do noszenia, latem, zimą lub być traktowane jak okrycie całoroczne. 

Kominy do biegania to jednoczęściowe, ale wielofunkcyjne produkty (można je nosić jako szalik, czapkę, opaskę na głowę, maskę, ale i kominiarkę). Są one produkowane z lekkich, elastycznych i szybkoschnących materiałów, które umożliwiają sprawne odprowadzanie wilgoci oraz odpowiednią termoregulację. Bezszwowa konstrukcja gwarantuje maksymalny komfort noszenia. Dodatkowo niektóre chusty biegowe charakteryzują się ochroną przeciwsłoneczną UPF50 i blokują promieniowanie ultrafioletowe UV. Chusty biegowe są antybakteryjne, co zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

 

Sklep dla biegaczy trucht.com oferuje szerokie spektrum kominów biegowych. Produkty charakteryzują się ciekawym, nowoczesnym designem i są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Możecie wybierać między markami Buff i Dynafit.

pixel