SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Plecaki i pasy

( ilość produktów: 29 )

Plecaki i pasy są tak samo ważne jak dobre buty do trailu,służą do przechowywania niezbędnych przedmiotów podczas biegu. Trudno sobie wyobrazić, żeby nawet najbardziej zdeterminowany sportowiec wybrał się w teren bez telefonu czy kluczy. Nie mogą mu one jednak przeszkadzać, czy krępować ruchów. Pas biegowy to alternatywa dla plecaka.

Umieszczony na biodrach, zapewnia łatwy dostęp do kieszeni, w których można umieścić flaski, żele energetyczne, czy skompresowaną kurtkę. Elastyczne ściągacze pozwalają na komfortowe mocowanie kijów biegowych. Pas powinien być lekki i uszyty z szybkoschnącego, oddychającego materiału. Innym przydatnym produktem jest kamizelka biegowa. Może być wyposażona w kieszenie,  bukłak czy regulowane pasy piersiowe umożliwiające dopasowanie do ciała. Odblaskowe elementy zapewnią Ci zaś widoczność po zmroku. Najbardziej pakowne są oczywiście plecaki.

Projektuje się je tak, żeby były lekkie. Niektóre z nich można skompresować, żeby zajmowały mniej miejsca. Komora główna to nie jedyna przestrzeń, w której można schować niezbędne przedmioty, także dodatkowe kieszenie są do tego przystosowane. Kolejnym ułatwieniem jest możliwość zamocowania kijów czy numeru startowego. Sklep dla biegaczy trucht.com oferuje całą gamę produktów służących do przechowywania. W tym zakresie współpracujemy z markami: Dynafit, Compressport i Camelbak.

pixel