SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Akcesoria

( ilość produktów: 393 )

Bieganie wymaga nie tylko profesjonalnego obuwia i oddychającej, wygodnej odzieży. W naszym sklepie dla biegaczy Trucht.com znajdziesz całą paletę akcesoriów, które pomogą Ci rozwijać różne aspekty pasji do sportu. Dzięki nim przygotujesz się na każdą okoliczność i zapewnisz sobie najwyższy komfort podczas biegania.

W ofercie sklepu dla biegaczy Trucht.com znajdziesz specjalne skarpetkirękawiczkinakrycia głowy stworzone z myślą o intensywnych ćwiczeniach. Czapki dla biegaczy pozwolą ujarzmić frywolne kosmyki, żeby nie wpadały do oczu – zdecyduj, czy przyda Ci się czapka z daszkiem, sam daszek, czy może opaska na głowę. Chusty, kominy, rękawiczki, ocieplacze i frotki pomogą zabezpieczyć się przed chłodem, a okulary przeciwsłoneczne świetnie się sprawdzą w letnie, upalne dni. Wyposaż się również w czołówki i oświetlenie, dzięki którym będziesz mógł biegać również po zmroku. Nie bez znaczenia jest także kompresja. Skarpetki kompresyjneopaski kompresyjne to produkty, które stymulują pracę mięśni i umożliwiają dłuższy wysiłek, a także ułatwiają szybszą regenerację.

Dla amatorów bicia rekordów przygotowaliśmy zegarki. Plecaki, kamizelki pasy biegowe to akcesoria, z których możesz skorzystać, kiedy chcesz ze sobą coś wziąć i potrzebujesz to spakować tak, żeby nie krępowało Twoich ruchów. Bidony i flaski powstały z myślą o zapewnieniu odpowiedniego nawodnienia podczas biegu. Kije biegowe, a także kije do nordic walking przydadzą się osobom, które lubią ćwiczyć ze wsparciem. Dodatkowo sprawdź dostępne u nas akcesoria do butów, a wśród nich: stuptuty, sznurówki, wkładki do butów i odświeżacz zapachowy – podczas biegu stopy się pocą i wymagają odpowiedniej ochrony

Warto pamiętać, że bieganie to również odpowiednia regeneracja po treningu. Sprzyja jej masaż – dlatego w naszej ofercie znajdziesz rollerymasażery elektrycznenogawki regeneracyjne, których można używać w domu. Przydadzą się również taśmy do ćwiczeń, służące do mniej forsującej aktywności wspomagającej bieganie. Sklep do biegania Trucht.com dostarczy Ci również dedykowane kosmetyki, a także książki, dzięki którym wzbogacisz swoją wiedzę na temat ulubionego sportu.

 

pixel