SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Kinesio Tape

( ilość produktów: 9 )

Oklejanie taśmami dla sportowców jest metodą wspierania organizmu w samoleczeniu kontuzji i mikrourazów. Właściwie stosowane taśmy do tapingu łagodzą ból spowodowany urazami, wspomagają działanie mięśni oraz pobudzają krążenie krwi i limfy. Stosuje się je wspierająco w rehabilitacji. Z pomocą plastrów do tapingu kinezjologicznego ustawia się mięśnie stawy we właściwej pozycji dla ich optymalnej regeneracji. Korzystanie z taśm kinezjologicznych może być świetnym uzupełnieniem terapii kolana biegacza oraz innych częstych kontuzji, np. kostek, barków i nadgarstków. Taping to rozwiązanie bardzo wygodne, nie ograniczające swobody ruchu sportowca. Pozwala na kontynuowanie treningów w czasie powrotu do pełnej sprawności.

Taśmy wykonane są ze sztucznego jedwabiu. Materiał ten jest rozciągliwy, trwały i wodoodporny. Ma również właściwości szybkoschnące i oddychające, co zapobiega podrażnieniom skóry. Dzięki zastosowaniu mocnego kleju taśmy dobrze przylegają i długo się na niej utrzymują. Taśmy zachowują więc właściwości terapeutyczne pomimo upływu czasu. 

W ofercie sklepu Trucht.com możesz wybrać kolor lub wzór taśmy. Terapia kontuzji z kinesio tape będzie też stylowa. Sklep dla biegaczy Trucht.com posiada w swojej ofercie szeroki wybór taśm kinezjologicznych marki dla profesjonalistów Pino. Zobacz nasz asortyment i wybierz odpowiedni dla siebie produkt.

 

pixel