SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Kompresja

( ilość produktów: 25 )

Odzież kompresyjna została stworzona, aby poprawiać wytrzymałość mięśni. Ucisk, który powstaje w wyniku jej używania zwiększa przepływ tlenu, co pozwala na polepszenie krążenia nawet o 20%. Mięśnie mogą pracować dłużej i bardziej wydajnie oraz szybciej się regenerują. Biegacze na pewno docenią, że poszczególne produkty obniżają  obciążenie mięśni i pomagają w odprowadzaniu produktów przemiany materii (w tym także kwasu mlekowego).

Zarówno skarpety kompresyjne, jak i opaski na łydki, opaski na uda czy legginsy, oddziałując na poszczególne partie mięśni przyniosą ulgę osobom intensywnie uprawiającym sport. Opaski kompresyjne na łydki na przykład przeciwdziałają bólowi piszczeli. Opaski kompresyjne na uda zaś utrzymują mięśnie w odpowiedniej pozycji.

Materiał, z którego szyta jest odzież kompresyjna powinien być lekki, miękki i elastyczny. Dzięki temu zapewnia trenującemu odpowiednią termoregulację. Także wytrzymałość tkaniny ma znaczenie. Dzięki właściwościom szybkoschnącym materiał pozwala na uniknięcie otarć i podrażnień. Producenci często wprowadzają specjalne wentylacyjne strefy, aby dodatkowo poprawić działanie produktów. Noszenie odzieży kompresyjnej zapewnia nogom uczucie świeżości i lekkości.

Sklep dla biegaczy Trucht.com posiada w swojej ofercie produkty marek dla profesjonalistów CEP i Compressport. Przejrzyj nasz asortyment i wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie.

pixel