SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Czapki, daszki i opaski

( ilość produktów: 55 )

Starty w zawodach są o tyle specyficzne, że nie za bardzo można się zatrzymywać podczas biegu, dlatego gadżety przeznaczone dla osób, które uprawiają sport wyczynowo muszą być szczególnie komfortowe i funkcjonalne.

Nakrycia głowy, które mogą być użyteczne podczas startów to daszki, czapki z daszkiem i opaski. Wszystkie te produkty mają służyć przede wszystkim ochronie przed  spływającym potem, wiatrem i słońcem. Ich dodatkową funkcją jest podtrzymywanie włosów podczas biegu. Ważne, żeby były one lekkie i dobrze dopasowane do głowy (mogą mieć na przykład z tyłu specjalny pasek służący do regulacji). Oddychająca tkanina umożliwia prawidłową termoregulację, a bezszwowa konstrukcja ochroni biegacza przed podrażnieniami skóry. Odblaskowe elementy zapewniają bezpieczeństwo podczas nocnego biegania.

 

Sklep dla biegaczy trucht.com ma w swojej ofercie wiele modeli nakryć głowy, które sprawdzą się podczas biegania. Współpracujemy z markami dla profesjonalistów AscicsBuff, Ciele, Compressport i Dynafit. Sprawdź nasz asortyment!

pixel