Nowy On Cloudmonster


Najdziwniejszy
projekt, prosto
z laboratorium!


Poznajcie nowy model On Cloudmonster zbudowany na największych w historii chmurach, oparty o superpiankę Helion™ w połączeniu z płytką Speedboard® i wzbogacony o radykalną geometrię technologii CloudTec® dla jeszcze bardziej eksplozywnego wybicia. Jeszcze więcej technologii CloudTec®, jeszcze więcej amortyzacji, jeszcze bardziej dynamiczny bieg!Czytaj Więcej

Przygotuj się
do odlotu


Wiecej technologii CloudTec® niż kiedykolwiek wcześniej połączyliśmy z eksplozywną płytką Speedboard® i radykalną geometrią podeszwy. Wynik? Potworny zwrot energii dla eksplozywnego wybicia.

Niezrównana
amortyzacja


Lekka, trwała, wytrzymała na skrajne temperatury. Obdarzona ogromnym zwrotem energii - bezkompromisowa superpianka Helion™ zapewnia niezwrównaną amortyzację dla niekończącej się zabawy z biegania.

Nowy poziom
komfortu


Cloudmonster od pierwszego założenia robi wrażenie zniewalajace z nóg! Luksusowe wykończenie wewnątrz buta i cholewka wykonana z materiałów z recyklingu dla komfortu na nowym poziomie.

Prawdziwy
potwór!


Buty zdecydowanie zasługują na swoją nazwę. Zobacz jak postrzegają je biegowi specjaliści.Poznaj Marke On
Marka On narodziła się w 2010 roku w szwajcarskich alpach z jedną myślą przewodnią: zrewolucjonizować wrażenia z biegania. Efektem prac jest zupełnie nowe wrażenie - bieganie na chmurach i buty, które dostosowują się do Twojej indywidualności i Twojego stylu. Przez 10 lat buty On znalazły się na stopach ponad 7 milionów osób z ponad 50 państw na świecie, a rozwój marki cały czas przyspiesza.

Innowacyjne
rozwiązania

CloudTec®

Amortyzacja zarówno w pionie jak i w poziomie.

Speedboard®

Amortyzacja siły uderzenia o podłoże i akumulacja energi, która jest oddawana w momencie wybicia.

Helion™

Pianka nowej generacji łącząca pożądane cechy wielu innych pianek.TechnologieCloudTec®


Buty On jako jedyne oferują amortyzację zarówno w pionie, jak i poziomie, niwelując niebezpieczne obciążenia dla nóg. Podeszwa w systmie CloudTec nie narzuca Ci określonego sposobu biegania - dostosowuje się do Ciebie i Twojej indywidualnej techniki biegu.


Speedboard®


Zawarta w podeszwie środkowej płytka Speedboard działa jak łuk - zginając się w trakcie lądowania amortyzuje siłę uderzenia o podłoże i akumuluje energię, którą następnie oddaje w momencie wybicia. Twój bieg jest szybszy, bardziej komfortowy i dynamiczny - tylko dzięki technologii! Speedboard zawarty w każdym modelu butów On jest inny - zaprojektowany jest ściśle z myślą o danym modelu i typie biegacza, dla jakiego jest przeznaczony.


Helion™


Helion to pianka nowej generacji łącząca pożądane cechy wielu innych pianek dostępnych na rynku w jeden innowacyjny materiał. Pianka Helion jest lekka, ale pełna energii, sprężysta, lecz równocześnie dobrze amortyzująca. Jest również odporna na skrajne temperatury, spisując się równie dobrze zimą i latem. Dzięki superpiance Helion Twój bieg będzie bardziej dynamiczny, bardziej komfortowy, a buty wytrzymają więcej - same korzyści w jednym materiale
Nowy
On Cloudmonster


Jest już dostępny!
Zapraszamy do zapoznania się
z ofertą na stronie sklepu.


Kup Teraz